+38(044) 501-76-69
+38(067) 440-67-69
info@k-olimp.com

Cтудії та гуртки

Мистецтво гармонії

Айкідо- це не просто бойове мистецтво, це життєва філософія !
В айкідо успіх кожної дитини заснований на його особистості, амбіціях та індівідуальності.
Система поясів — відмінний спосіб виховати у дитини прагнення до особистісного  зростання.
Правила поведінки на татамі, протоколи та церемонії вчать детей взаємній пошані, стриманості та великодушності.
Айкідо — спорт заснований на гендерній рівності, що корисно для розвитку навичок міжособистісного спілкування.
Айкідо — це самооборона, впевненість у собі, гармонійний фізичний і духовний розвиток !
Разом с сенсеєм Кірієм О.В. Ваші діти поринуть у мистецтво гармонії.

Технічне моделювання

Технічне моделювання -перша сходинка в заняттях дітей творчістю.
Основним завданням занять є сприяння розвитку у дітей молодшого шкільного віку здібностей до технічної творчості, створення умов для набуття дитиною практичних навичок роботи з папером, деревом та іншими матеріалами, виховання творчої активности, співпраці, залучення дітей до ігрової діяльності.
Технічне моделювання сприяє розвитку образного та логічного мислення, володіє необхідною емоційністю, ефективністю результативністю.
В нашій «Майстерні саморобкіна» на Ваших дітей чекає інженер-конструктор І категорії,  керівник гуртка технічної творчості Анцібор М.П.

Почуття у фарбах

Живопис як спосіб творчого самовираження та самопізнання супровожує нас в житті та робить навколишній світ яскравішим та цікавішим.
В процессі малювання у дитини працюють та розвиваються обидві півкулі головного мозку, дрібна моторика, зорова та рухова пам’ять, асоціативне мислення, формуються навички орієнтації в просторі.
Систематичні заняття живописом привчать дитину розподіляти час, формують дисциплінованість. Через живопис діти вчаться творчо сприймати оточуючий світ та розуміти, що кожна людина унікальна, має власне сприйняття реальності, по-своєму бачить предмети та явища.

Мовою танцю

Танці — найграціозніший та найестетичніший вид спорту !
В той самий час — це чарівно красиве мистецтво !
Танець — це книга, яку хочеться прочитати затамувавши подих.
Танці відкривають нові можливості пізнання світу, стимулюють розвиток фізичних та розумових здібностей, дають можливість вираженне почуттів та емоцій.
Висококваліфікований педагог Савчук Ю.В.  допоможе Вашій дитині розвинути почуття ритму, вільно рухатись під музику, виправити поставу.

Підготовка до школи

Як підготувати дитину до школи? Питання яке турбує багатьох батьків.
В нашому дитячому садочку, а саме, в групах підготовки дітей до школи розроблено систему розвиваючих занять для дітей віком 5-6 років яка містить в собі:

⭐️ навчання грамоти, елементів письма;

⭐️ розвиток фонетичного слуху;

⭐️ розв’язання задач початкового рівня;

⭐️ знайомство з геометричними фігурами;

⭐️ уміння правильно складати фрази та розповіді.

Всі заняття проходять в захоплюючій ігровій формі, спрямовані на розвиток уваги, логічного мислення, пам’яти.
Особлива увага приділяється фізичній активності дитини під час організованих прогулянок та занять ЛФК.
Одночасно на кожному занятті відбувається психологічний супровід дітей щодо психологічної, емоційної та особистісної готовності дитини до навчання.

Підготовка до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання — це важливе і досить складне випробування для майбутнього студента, зріз знань, підсумки якого є вирішальним чинником для кампанії вступу до вищого навчального закладу. Це початок нового етапу в житті молодого покоління, і дуже важливо, щоб він був успішним !
Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО в групах від 3 до 5 осіб.
Таким чином кожний учень може отримати достатньо уваги викладача, відчуваючи при цьому здорову конкуренцію та дух змагання.
Підготовка розрахована на 8 місяців по 2 заняття на тиждень з обраних предметів, а саме : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія.

Навколо світу

Канікули – найбажаніша та найулюбленіша пора навчального року. І так багато хочеться встигнути: і відпочити, і дізнатися щось нове та цікаве, ну і звісно податися у мандри «Навколо світу».
Кожна пора року неймовірна та унікальна, як і місця та країни якими ми подорожуємо: неймовірний колорит, традиції та історія нашої рідної України; яскраві барви та романтичні куточки захоплюючої та сонячної Італії; велич засніжених гір та затишні колиби Словаччини; безмежний водний простір Іспанії; теплі, сонячні та видовищні канікули в Болгаріі; поглиблене вивчення англійської мови у стародавніх замках Великої Британіі.
Це – лише невеликий перелік того, як корисно та якісно ми організовуємо свій відпочинок,

Приєднуйся!!! З нами цікаво та весело!!!